Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • duti No1

    tag

    Sziasztok!
    Vásároltam egy ASUS VX239H monitort az oaziscomputer.hu oldalán, a tartozékoknál így volt feltüntetve
    TARTOZÉKOK
    Beépített hangszóró, 2x1W
    VGA kábel, HDMI kábel, HDMI-DVI kábel, hangkábel, tápkábel (azóta javítva lett)
    Sajnos se hdmi-hdmi se hdmi-dvi kábelt nem kaptam hozá, a bolt arra hivatkozik hogy az asus is
    hibásan tüntette fel az oldalán :U .Felhívtam egy barátom aki pár napja vásárolt a digi kft-nél
    egy ugyan ilyen monitort és ő megkapta hozzá ezeket a kábelokat is, gondolom nem a bolt adta ajándékba.
    A bolt felajánlotta hogy küld nekem a kellemetlenségek miatt egy általam választott kábelt, szóval egy rossz szavam se lehet rájuk.Lényegébe az érdekelne engem, hogy tényleg az asus bakizott vagy a bolt felejtette ki a csomagból, és próbál terelni :B .Ha valaki más is vásárolt ilyen típusú monitort, legyen szíves és írja már meg, hogy milyen kábeleket kapott hozzá :R ..

    ****************AGP FOREVER****************

  • duti No1

    tag

    válasz Isual #57000 üzenetére

    Először is köszönöm szépen a villámgyors és kimerítő választ :R
    Azóta nézelődtem pár helyen és máshol is szembesültek a problémával; :(((
    http://ipon.hu/webshop/product/asus_vx239h/571714
    Közben már írt is a bolt, hogy orvosolja a problémám, és küldik a kábelem :R
    Azért elkeserítő, hogy egy ilyen jó nevű cég mint az asus, ilyen apróságokon spórol.
    Lehet hogy még is dell-t kellett volna venni ahhoz talán adnak hdmi kábelt :U.
    Ez olyan mintha az ingyen mogyoró miatt, vennék egy Boeing 787 est :D .
    Sajnos a kártyámon csak dvi, és hdmi kimenet van, így még ki se tudom próbálni :W
    Azt nem tudom, hogy milyen csomagolásba kapta, gyári volt e vagy valami no-name,
    de ha megyek szem ügyre fogom venni.Az már viszont biztos hogy nem cserélnék vele
    mert van egy szubpixel hibája, és halott fekete is, ott meg nincs ilyen hogy pixelgari..

    ****************AGP FOREVER****************

  • duti No1

    tag

    válasz Brekk #57006 üzenetére

    Szia Brekk! :DD
    Először is köszönöm szépen a kábelt, ami már tegnap délelőtt landolt nálam. :R
    Hosszú távon szerintem kifizetődő lesz ez az apróságnak tűnő kedvesség, ma már ajánlottam is a boltot egy ismerősömnek, és meséltem neki a fénysebességű problémamegoldó képességetekről.
    Illett volna megköszönöm egyből, de olyan erővel szívtak magukba a játékok, hogy nem bírtam
    betelni a gyönyörrel.Utojára akkor éreztem ilyet mikor megvettem az első ps1-em, :DD . Annyira élénkek a színek, hogy harapni lehet.És és a kontraszt, hát az olyan, a régi crtmhez képest, hogy leborotválja a retinám.Nem tudom hogy most ez optikai csalódás, de úgy szól a mély a ládából ahogy még soha. :U Lehet csak azért mert eddig leárnyékolta a crt kasznija :B.Aki ezen a típuson gondolkozik, ASUS VX239H annak üzenem, hogy nyugodtan vágjon bele, nem fog csalódni.Bár lehet, hogy most a 22-est választanám mert ahhoz még jár hdmi meg dvi kábel ;).Mindent összefoglalva pixel hiba egy szál se, és magával ragad a minta termi ragyogás.Még egyenlőre szoknom kel a 4/3 után, de úgy érzem könnyen rá fog állni a szemem.Még egyszer köszönöm szépen a kábelt, :R de most megyek mert már várnak a gamek :)) ..

    [ Szerkesztve ]

    ****************AGP FOREVER****************

  • duti No1

    tag

    válasz Motion_Blur #57003 üzenetére

    Na az már tényleg od@basz :Y Lehet, hogy az se minden régionak jár :D.Vagy valami prototipus és vifivel szedi az áramot :U

    ****************AGP FOREVER****************

Új hozzászólás Aktív témák