Új hozzászólás Aktív témák

  • Isual

    veterán

    válasz duti No1 #56999 üzenetére

    A boltnak igaza van. A hivatalos magyar ASUS honlap ezeket tünteti fel "Tartozékok"-ként a monitor specifikációjában. Sajnos ez nem olyan egyértelmű, mint a Dell esetén a "Mi van a dobozban/Doboz tartalma" és lehet, hogy az ASUS oda írta azokat a tartozékokat, amelyek bár nincsenek benne a dobozban, de rendelhetők a monitorhoz. Prad.de is írja a HDMI-DVI kábelt, viszont a HDMI-HDMI-t nem. Egy YTB unboxing videón is csak VGA és tápkábel van a dobozban - ahogy az egyébként az ilyen kategóriájú monitoroknál lenni szokott. Szóval a bolt nem téved, engem inkább a barátod érdekelne, hogy pontosan milyen monitort vett és hogyan kapott ilyen kábeleket, azok gyári csomagolásúak voltak-e...stb. Mert minden jel arra mutat, hogy nem kéne ilyen kábeleknek a dobozban lenniük, plusz ritkaság is - sőt én nem is tudok ilyenről - hogy ilyen árkategóriájú monitorhoz 3 db különböző összekötő kábelt csomagoljanak. Gyanús az ügy.

    mod.: ránéztem az official honlapra is és ott - a magyarral ellentétben - nem csak az MHL kábelt *-ozzák meg és írják, hogy "Régiótól függően", hanem a HDMI és a HDMI-DVI kábeleket is. Míg a magyar honlap ezekhez nem tesz "Régióktól függően" kiegészítést, így joggal hihette az Oázis, hogy Magyarországon ez jár a csomagba. Így vagy tényleg jár, csak te egy másik régióba szánt dobozt kaptál (ami nem a cég hibája, hanem a nagykeré), amiben nem volt kábel, vagy nem jár és az ASUS Magyarország pontatlanul tüntette fel ezeket és az ismerősöd kapott olyan régióba szánt dobozt, amiben viszont benne van.

    [ Szerkesztve ]

    Egy a lényeg, hogy egészség legyen… meg beteg

Új hozzászólás Aktív témák