Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BRIKLY

    veterán

    válasz I3EI\ICE #46040 üzenetére

    Na jó,azért a hozzászólásaimban azt is vegyétek figyelembe,hogy jelenleg egy 7 éves TN paneles monitorom van,én ehhez viszonyítva írom amit írok.Ennek a feketéje nagyon szürke,a fehér is inkább néha szürke,néha sárga..A többi színről ne is beszéljünk.És poén,hogy mikor a monitor mellé tettem a laptopom,annak a képétől majd elhánytam magam.
    És bár a mobil gondolom más téma,de az SP-m mellett egy Xperia U-nak fényévekkel szebbek a színei,na egy olyasmi kép a monitoromon (ami ugye a színeket illeti) már nagyon jó lenne,mondjuk nem tudom ez mennyire lehetséges,mert ugye a mobilnak a monitorhoz képest hatalmas a pixelsűrűsége.

    Nagyon meggyőzően írtok az IPS-ről,de kicsit sokallok annyit adni érte,bár megmondom őszintén egyre inkább gondolkodom rajta.
    Át fogalmaznám röviden,tömören az elvárásom.Nem vagyok grafikus,csak egy átlag user,netezek,filmet nézek,és néha játszok.TN paneles monitort cserélném valami olyanra,amire már azt mondanám,hogy na,ennek szép képe van,megérte költeni rá.
    És teszem hozzá nem igazán láttam még komoly monitort,ami miatt azt tudom mondani hogy láttam már szebbet is.Mobilból is az Xperia U aminek a legszebb képét láttam,és az még csak a régi TFT, nem IPS,amoled,vagy tudom is én miféle csúcs találmány.

    Talán az lenne a legjobb,ha meg tudnák nézni élőben egy VA és egy IPS monitort,de erre nem igazán találok lehetőséget.

Új hozzászólás Aktív témák