Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SOAD19

    addikt

    válasz Isual #1902 üzenetére

    Köszi!

    Korrekt összehasonlítás. :K :R Hát a mélyebb fekete hiányzik csak a 2209wa-mból, amúgy teljesen elégedett is lennék vele. No, de nem is nekem kellett volna a monitor. Nagy igyekezetem ellenére, úgy tűnik mégse sikerült rádumálnom ismerősömet, hogy ne Tn panelest vegyen. Egy 23-4"-os Dell-t nézett ki magának. Dobott egy linket róla és kiderült, hogy Tn-es és egy kicsit drágább a 2209wa-tól. Óvatosan puhatolóztam, hogy miért ezt választotta, meg hogy miért tetszik neki. Aztán elejtett egy mondatot, mégpedig, hogy nem annyira a kinézete a fontos, inkább legyen jó színei a képnek. Na, ekkor éreztem úgy, hogy szólok neki, hogy akkor az a monitor nem lesz a legjobb megoldás. De, végül, csak kiderült, hogy nem olyan fontos, hogy szebb színeket kapjon, inkább a külső. Jól fel is húzott, hogy képes volt azt mondani, h inkább legyen szebb színe... És az én monitorom még tetszett is neki, ezért nem értettem, hogy akkor miért nem vmi hasonlót vesz, főleg, hogy még olcsóbban is megúszná. :( Persze én voltam a köcsög, hogy elveszem a kedvét... :W Nem értem az embereket néha... Egy monitort nem dísznek kell venni. Én is még mikor monitort néztem magamnak és nem tudtam, hogy vannak különböző panel típusok, én is pl a Samsung T200-as féle moncsikat nézegettem, de hamar letettem róluk, mert nekem fontosabb volt, hogy azokat az előnyöket, amit az ips panel nyújt élvezhessem. Most meg már jobban bejön ez a számomra komolyabb, letisztultabb megjelenéssel bíró Dell irányzat. :K

    Bocs, jó volt kisírni magam. :O :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Eladó új Barton tropical óra szíj fekete és fehér színben.

  • Vasinger!

    nagyúr

    válasz Isual #1902 üzenetére

    Mitől szűkebb a betekintési szög? Paramétereket nézve ugyanannyi, nem?
    A bevilágítás/homogenitás miben változhat idővel és miért?

Új hozzászólás Aktív témák