Új hozzászólás Aktív témák

  • Mamuska

    őstag

    válasz Annex #91694 üzenetére

    Cső!
    Most akciós a sivatagos boltban az ASUS PA328Q, ez egy brutálisan jó grafikus monitor. Most 400 ezer helyett 350 ezer forint, és ha nincs szükséged a széles színtérre akkor tökéletes választás.
    Nem tudom mi kell az NDVI-hez. :N
    A Mester és az én kedvencem is ez a csoda, és ha elég amit tud akkor nem fogsz csalódni. :K

    Nézd ha olyan keveset játszol mint én, és olyan szinten akkor ez jó arra is. Én játszom EIZO CG277-en, CX271-en meg más grafikus EIZO-kon, és jól szórakozom. Persze játszottam 144Hz-es monitoron és ég és föld, de a képminőség azért elég messze van a legtöbb esetben mondjuk egy ilyen Asus-éhoz képest is.

    Nem nagyon létezik még olyan kártya ami 4K-t megfelelően kiszolgál, esetleg az RTX 2080TI. Amúgy mivel 4K ezért szépen jeleníti meg a FullHD tartalmakat, ha például lejjebb veszed a felbontást, akkor ki tudja de lehet tud 100Hz-et is.

    Korlátozva van a hozzászólásom, írhatsz privátba ha kérdésed van, de válaszolni nem biztos, hogy gyorsan fogok mert nem leszek otthon. Keresheted Brekk-et is, de csak telefonon éred el.

Új hozzászólás Aktív témák