Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    Ma megjött a monitor! =)
    Kipróbálni, de még kicsomagolni se volt időm... A beüzemelés meg a teszt majd csak szombaton ha már lepasszoltam az asszonyt meg a gyereket anyóséknak. ;]

    Viszont már a dobozon rajta volt a "flicker-free" felirat! És a product number is egyezik a villogás-mentes verzióéval. Úgyhogy fasza! :C
    Lutri volt, mert a PCX-es csóka azt mondta csak akkor tudják megnézni a product numbert miután már megrendeltem és ott van a cucc náluk. De mivel az én ismeretemben csak náluk volt 1 pixelre is garancia, plusz egy rakás másik cuccot is rendeltem tőlük muszáj volt bekockáztatni.

    De ezek szerint akkor már a pcx-nél is a flicker-free verziót árulják.

    Amúgy egy Benq GW2450HM-ről van szó. Hátha valakinek fontos lesz még ez az infó.

    Megvan a DVI-HDMI kábel is. Jó vastag, így szemre vastagabbnak tűnik, mint a TV-hez kapott HDMI-HDMI kábel. Remélem azzal se lesz gond.

    Már csináltam tesztképeket. A szokásos rgb black-white, meg gradienst meg ilyen egyéni fekete szint tesztet. :)
    Meg lehet megnézek majd valami alap AIDA-ba beépített monitor tesztet is. Túlzásba nem akarok esni. Néha fogom csak grafikai munkára használni. Amúgy játék, esetleg film.

Új hozzászólás Aktív témák