Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Forestgreen #34379 üzenetére

    Pontosan úgy van,ahogy vond fórumtárs mondja. Van egy központi Dell szám, felhívod és intéznek mindent, hozzák az újat,viszik a rosszat. Elvileg mindegy hol veszed meg, de a hivatalos forgalmazóknál, amiből itt kettőt szoktak ajánlani :), még olcsóbb. Az sem elhanyagolandó,hogy hozzáértő kezek nyúlnak hozzá és vállalnak neked rá nem csak 3 nap pixelgaranciát,hanem többet is. Na és persze a kalibrálás. Persze kicsi felárért. Mindenképpen megéri,mert amennyivel többért vennéd meg a P.X és I..N-nál, a hivatalos forgalmazóknál már be is kalibrálják neked és vállalnak rá garanciát, de más szemszögből is megvizsgálják a monitort, hogy biztosan hibátlan példányt kapjál. Sőt, ha személyesen mész be hozzájuk, akkor közösen tudjátok átnézni és azt veszed meg,amelyik neked szimpatikusabb. Nagyon rugalmasak és segítőkészek.

    Én is a Dell U2412M-et javasolnám, de azért én kicsit elfogult is vagyok, nagyon jó példányt kaptam. Nekem legalábbis tökéletes. :) A filmezéssel sincs vele bajom, ezelőtt is 16:10-es képarányú monitorom volt (Samsung 2253BW), ezen most sem változtattam.

Új hozzászólás Aktív témák