Új hozzászólás Aktív témák

  • potyi23

    senior tag

    Sziasztok ! egy ideje csak olvasgatom a fórumot,de most jött el az ideje,hogy írjak is be,és kérdezzek pár sort.Adott egy ilyen 11 éves monitorom [link] 16:9. Ennek helyébe szeretnék meg ebbe az évben egy szép képű 32 es QHD-s monitort. Igazából nincsenek nagy elvárásaim az újjal szemben,legalább bírjon ki 6-7 évet,és ami a legfontosabb minél szem kimélőbb legyen,szóval 100 hz felé mennek inkább.Felhasználási terültem az böngészés,netezés,heti 20 óra film,és jelenleg 7 éve nem játszottam,de az változni fog kicsit,szóval lesz játék is heti 5-10 óra max. Igazaból graf kártyám is csak november korul lesz,de azis erdekelne,hogy a kártyához kell monitort venni ,? mert van ez a gsync,meg a másik,és nemtudom hogy hogyan mukodnek egyut,erről a vonatról egy ideje lemaradtam :F Akkor jojjenek a kiszemeltjeim :
    [link]
    [link]
    [link]
    Igazaból nemtudom hogy van e olyan külonsbség a küldött legolcsóbb és a küldott legdrágább kozott. Azt tudom hogy van amelyik 170 hz felett van,de biztosan nem az végett dragább tobb mint 200 euróval. Ha valaki leírja nekem hogy megéri a +200 eur,mert stb ,akkor simán bevállalom,mert ha 7 évig is használom,7 év alatt a +200 euro apró valjuk be.Mások 50-70 eurt költenek cigire havonta :D .Itt pedig a szem a legfontosabb. Mindenkinek nagyon koszonom a segitséget elore is !

Új hozzászólás Aktív témák