Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gyuro!

    aktív tag

    válasz amol #4010 üzenetére

    Elhiszem, nem haragudtam meg, de az egy dolog, h jelenleg nem használnám, lehet később fogom, ezért nem árt, ha benne van, a másik meg az is lehet, h használnám, de mivel ilyenem eddig még nem volt, ezért nem tudhatom előre, lehet megtetszik és használom!
    Hát persze, mindenben fontos tényező az ár, én meghúztam egy vonalat, és az ott mozgóak közül néztem ezeket, márcsak azért is itt a vonal, mert nem akarok olcsó, "gagyit" venni, még ha nem is gagyi, csak olcsó! Bennem az van, h ami igazán jó, annak meg van az ára, és nem akarok 1 évre telót venni, főleg nem ennyiért!
    Egyébként nem ezek miatt néztem elsősorban ezeket a telókat, de ha már benne van vagy nincs, akkor utána nézek, mit is hiányoljak vagy épp ne belőle!
    A súly...hát ezzel együtt kell élni ha meg van az elképzelt telefon, tökéletes sosem lesz, vagy nézni lehet mást, de kompromisszumot mindenhol kötni kell!

    Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét!

  • #16820480

    törölt tag

    válasz amol #4010 üzenetére

    persze, hogy nem hiszem. a legtöbben valóban csak azért veszik, mert hallják a reklámban, hogy jó. ahogy volt ilyen hullám a wap/mms/stb megjelenésekor, nem feltétlenül van rá szüksége a többségnek, de presztizsből veszi az olyan készüléket, amiben benne van a tudás, mert különben le-/kinézik a többiek.
    a nagy(obbnak vélt) tudással tényleg az a baj, hogy exponenciálisan emeli a készülék árát, de egyébként ártani végülis nem árt, ha benne van. attól, hogy van mondjuk wifi a telefonban nem fogyaszt többet, csak ha használod. ugyanez a fényképezővel, hsdpa-val, és így tovább. ráadásul ezek manapság má a súlyt sem emelik meg annyira (vagy csak én lettem toleránsabb, de semmi bajom nincs az ormótlannak tartott 120g-os telefonokkal sem, ez alatt meg lényegében belefér minden tudás...)

Új hozzászólás Aktív témák