Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chal

    addikt

    válasz ngabor2 #4675 üzenetére

    Én végül nem rendeltem meg a Panasonicba az IP modult, mert aggályaim voltak ezzel a központi szerveres megoldással kapcsolatban (főleg hogy egy olasz cég csinálja :) ). Én valahogy inkább abban hiszek, hogy magában is tud működni a dolog, beforwardolom neki a megfelelő portot a routeren és kampó. Cserébe persze fix IP kell, vagy dyndns, de legalább biztos lehetek, benne hogy 10 év múlva is menni fog, + nem fog érinteni az se mikor egy hülye azzal szórakozik majd, hogy lehűti fél európát mikor feltöri egy XSS-el az Intensishome site-ját :D. Valamint nem tetszett a baromság a fizetős csomagokkal se, meg hogy nem tudom hackelni (saját szerverre adatküldés, monitorozás, ilyenek).

    Nade viszont ha nálad is Intesishome alapú a kütyü akkor kérdeznék:

    Az "standalone" működést csak tippeltem hogy nem tudja, mert erről természetesen egy kanyi információ sincs a dokumentációban, sem máshol a neten. Szóval érdekelne, hogy csak a saját telefonos appjával megy az Intensishome szerveren keresztül, vagy van mondjuk beépített webes felülete, vagy egyéb interfésze a vezérléshez (itt helyi vezérlésre gondolok, nem az intesishome.com-os weboldalra) ?

    Előre is köszi!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák