Új hozzászólás Aktív témák

  • kisbalazs83

    aktív tag

    válasz mexel #56033 üzenetére

    A mitsu azért drágább mint egy sensira szerintem.
    -Ott amit mutattam nem drágább, hanem olcsóbb a Mitsu 2,5+3,5. Először is azt kellene tisztázni, hogy Te veszed a klímát, vagy a telepítőd hozza. Ha Te rendeled, akkor ott van amiket mutattam, ez az akció, ennél olcsóbb nem lesz. Ha nem Te rendeled, akkor meg kár nézned az akciókat... Tudd meg mennyiért hozná a klímásod. Ha a klímásodra vársz, hogy mennyiért adja, az csak rajta múlik. A nagyker emeli az árat folyamatosan. Szóval onnan ne várd, hogy holnap szól, lett akció, most 50ezerrel olcsóbb a Daikin amit szeretnél... ;)

    ha jól emlékszem nemrégen akcióban 200 körül is volt talán daikin
    -Hiába volt/van/lesz valahol akcióba, ha nem Te rendeled. A klímásod nem fogja onnan megrendelni, hanem nagykerből hozza.

    Ha rám hallgatsz és Te veszed, akkor pedig a 2db FTXF25C-t 428.000Ft-ért rendeld meg (kupon: klíma2220) amíg ennyiért meg tudod.

    #56032DroiDMester
    Igen, mert végig milyen jó a kínai, a kínai is lehet jó, meg a Fisher milyen jókat ír magáról, persze ez nincs igazolva, de ezen ne rugózzunk. Ha rám hallgatsz és Te veszed, akkor 2db FTXF25C-t 428.000Ft-ért rendeld meg (kupon: klíma2220) amíg ennyiért meg tudod.

    [ Szerkesztve ]

    65JZ1000, 65PUS7506, 55OLED754, FTXF42D

Új hozzászólás Aktív témák