Új hozzászólás Aktív témák

  • Cpt. Flint

    tag

    válasz DeFranco #22799 üzenetére

    Köszi a választ.
    Pont az a problémám, hogy nem tudom, mik az objektív szempontok, azon túl, hogy hangnyomás/hangterhelés, illetve hogy "japán" vs. "kínai".
    Igazából annyi érdekel, hogy halk legyen, tegye a dolgát legalább 6-8 évig meghibásodás nélkül és ne legyen nagyon rusnya. Hogy 210 kW-ot fogyaszt egy évben, vagy 187-et, az már bakfitty.
    De pl. nem tudom, hogy az R32-es közeg az jobb-e, vagy csak környezetbarátabb? Mik a hátulütői esetleg?

    Nem arról van szó, hogy Pinifarina által tervezett, Swarovski kristályokkal kirakott futurisztikus csodára lenne szükségem a 70-es évekből származó családi házban, de ha már 6-10 évig néznem kell, akkor ne legyen egy sárguló, otromba kocka, ami úgy néz ki, mintha egy 40 éves lehel hűtőszekrényt csavaroztam volna az ajtó fölé...

    Itt azért úgy látom, elég sokan csak felszínes, visszabüfizett lózungokat válaszolnak, mélyebb ismeretek nélkül (tisztelet a kivételnek). Nincs persze ezzel nagy gond, máshol is van ilyen, csak fárasztó. Jobb szeretem a produktívabb csevegést.

Új hozzászólás Aktív témák