Új hozzászólás Aktív témák

  • inf3rno

    nagyúr

    válasz belovary #801 üzenetére

    Hát nem tudom. Media markt-ban inkább vennék ilyesmit, mint Tecsóban vagy Spárban. Ajánlani nem tudok semmit, mert nem tudom, hogy miket tartanak. Ha igazán jót akarsz, akkor meg érdemes utánajárni, hogy milyen elektronika van benne, az meg egy nap alatt nem fog összejönni, hacsak nincs komoly előismereted a témában (nekem sincs).

    Helyesbítek, közben felmentem a MM oldalára. Van Wayteq Yoobao, ami emlékeim szerint ár-érték arányban egy jó aksi márka. Xiaomi előtt ilyet akartam venni, mert jónak tűnt. Ezen kívül a Samsung, TP-Link, Sony komoly cégek, szóval bennük sem fogsz csalódni szerintem, viszont ők sokkal drágábbak. Yoobao-ból 6-9k körül vannak már elég jó kapacitású dolgok: 8-16k mAh. Nézd meg a csomagoláson, vagy kérdezz rá, hogy ez az érték hány V feszültséghez tartozik (általában 3.6V, de van, hogy csalnak vele). Utána szorozd össze a kettőt és oszd le 1000-el, akkor kapsz egy Wh értéket, ami ténylegesen a kapacitást jelöli. A 10.000mAh-s aksiknak illik 30Wh felett lenniük. Olyan 130Ft/Wh a jó ár. Nem baj, ha 150Ft/Wh-ig elmegy, de 200 azért már ne legyen, mert az már lehúzás.

    [ Szerkesztve ]

    Buliban hasznos! =]

Új hozzászólás Aktív témák