Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dudika10

    veterán

    válasz mcs #6311 üzenetére

    Nekem meg kb 13 fordult meg a kezeim közt és jelenleg is Xfi-t használok, de ez USB-s.
    Elmeséljem mi történt amikor hirtelen indíttatásból úgy gondoltam, hogy feltelepítem a driverét?
    Olyan Win7-re, amire még nem volt telepítve Creative driver next-et nyomogatva felraktam a drivert a CD-ről. Tehát nem állítottam el semmit.
    Eredmény: eltűntek azok a beállítások amik az alap windows driverrel elérhetőek voltak, megjelent a volume control fülecske a tálcán ami nem működött, optikai bemenetet megpróbáltam beállítani, nem sikerült. Ezek után rendszer visszaállítással visszaálltam egy korábbi időpontra és visszajöttek a beállítások és minden szükséges funkció működik. :U

    De ha keresgélsz sok hasonlót találsz még az interneten világszerte.

    Nem úgy ajánlunk kártyát, hogy Te el tudd adni a sajátod, általában úgy ajánlunk, hogy a vevő a lehető legjobban járjon, tapasztalataim szerint az Asusok jelenleg sokkal jobb választások, de általában meg szoktam említeni a Creative-ot is mint alternatívát, mert ha működik akkor alternatíva, ha nem működik akkor szenvedés. Úgy korrekt, hogy felvilágosítjk a kérdezőt az esetleges problémákról.

    Sokat segít egyébként az eladásban, ha up-olod a hirdetésed. Ezt még 1x sem tetted meg úgy látom. :))

    Prodipe Pro 5 aktiv hangfalpar elado.

Új hozzászólás Aktív témák