Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Termi16

    őstag

    válasz ΞΔGLΞ #14676 üzenetére

    Azért egy icipicit sarkítod a dolgokat, a mostani kütyük se ótvar szarok, és a régiek között sem tökéletes az összes.
    Nem beszélve a rizikóról, hogy egy 20+ éves erősítő azért csak-csak tönkre tud menni előbb-utóbb.

    Szóval én azért nem temetném az újabb erősítőket sem...:) Alap, hogy hasonló minőségért jobban zsebbe kell nyúlni, hiszen újat, garanciálist veszel.

    Az teljesen egyértelmű, hogy egy 20 éves erősítő már réges-régen értékét vesztette, tehát nevetségesen olcsón tudsz kapni viszonylag jó minőséget, de ez nem mindig megoldás. :U

    Mivel alapvetően az enyém egy HM vas, ezért nyilván nem zenehallgatásra vettem, akkor nem is JBL ES hangfalaim lennének mellé. 70-80%-ban a mai modern zenéket hallgatom, arra tökéletesen megfelel, sőt, remek élményt nyújt. Amikor valami igényesebbhez nyúlok, akkor tudom, hogy ott kompromisszumot kötöttem, mivel nálam a házimozi élmény sokkal előrébb van.

    Most hogy ezt így kiveséztük, megrendelem az egyik kara kártyát, aztán meglátjuk mit mutat holnap vagy holnap után :)

    Köszi!

    Telefonszámomat megtalálod az adataimnál!

Új hozzászólás Aktív témák