Új hozzászólás Aktív témák

  • pigatt

    őstag

    Sziasztok!

    Beírom ide is a Sound Blaster X AE-5-el kapcsolatos kérdéseimet/észrevételeimet, hátha valaki tud segíteni ha én csinálok rosszul valamit!

    Ha a front kimenetbe beszúrom a fülest akkor van egy idegesítő alapzaj (Pioneer HDJ-500), pedig a Gain beállítottam, hátulra dugva nincs zaj. Spirál kábele van a fejhallgatónak, ami alapból 1,2m így a hátulra bedugva használni nem opció! Xonar DX-nél nincs ez a gond!

    A másik ami fura és zavaró a mikrofon halk pedig a beállításokba a jelet felerősítem +30dB-vel az előző ASUS Xonar DX-el nem volt ilyen problémám! Mi lehet a gond?

    A harmadik: Telepítés után lehetett választani 32-bit 384kHz most a maxi 32-bit 96kHz amit belehet állítani.

    További észrevételek:

    Nincs a software-ben master volume állítási lehetőség.
    Headphone választásnál, vagy Virtual 7.1 van, vagy Direct Headphone ami nem veszi át automatikusan a beállított hangerőt és üvölt a füles. Tehát he nem akarod a virtual 7.1-et és Direct Headphone választod és elfelejted picit halkabbra venni majd visszahangosítani (piszkálni a hangerőt egy kicsit) akkor beszakad a dobhártyád!!!

    A Headphone bármely beállításnál zavaróan hangos, még 1% hangerőn is!!!

    Személy szerint én az elálláson gondolkodom ,mert ez elég siralmas egy ilyen kategóriájú kártyánál!

    Ha én vagyok béna és ezek a gondok valamilyen beállítások miatt van akkor kérlek segítsetek megoldani!

    Üdv.

    i9 / 4080 / 32"

Új hozzászólás Aktív témák