Új hozzászólás Aktív témák

  • csibuka85

    senior tag

    válasz ΞΔGLΞ #14779 üzenetére

    Én nem kérek senkit semmire , csak Volt nekem Cooler Master Sirus 5.1 em és Logitech G430 am. Azokat hallottam szólni és tudom milyenek. Majd ha 500.000 ft-ot keresek akkor lesz AUDIOPHIL cuccom. Addíg beérem ezzel is. Teljesen tisztában vagyok hogy Razer Tiamat 7.1 NEM ZENÉRE VAN ! Játékra és Filmre. Ha lesz pénzem akkor tuti vagy AKG vagy SENNHEISER vagy JBL 2.0 STEREO fülest fogok venni , mert annál nincs jobb ha LOSSLESS (FLAC) Formátumú tömörítetlen zenét hallgass , de megteszi egy tökéletesen tömörített mp3 is. Amúgy én csak tippeket adok mindenkinek. Megveszi PL. online és ha nem tetszik akkor 2 hétig próbálgatja és visszaviszi a boltba. Én is így csínáltam. Sajnos ezeket nem lehet kipróbálni ha vadiújjonann veszed. A Logitech G430 tényleg nagyon szépen szól 2.0-ban ha leveszed róla az USB hangkártya részét. Amúgy Te milyen zenét halgatsz ? Nem hiszem hogy : Doors , Deep Purple , Pink Floyd , Eric Clapton , Nazareth , Aerosmith , Santana , Frank Sinatra , Dean Martin , The Troggs , Rory Gallagher , Free , Santana , Chuck Loeb , BB King , Bob Marley , Eddie Grant , Jethro Tull , Jeff Wayne - War Of The Worlds , Mike Oldfield , Jean Michel Jarre , Queen , stb. Estig sorolhatnám. Én csak és kizárolag ilyen zenéket hallgatok. Pedíg csak 29 éves vagyok , de tudom mi a zene. Gyerekkorom óta ezeket hallgatom.

    Z790 AORUS MASTER,I7 13700K+ARCTIC 420 RGB,G. PHANTOM 4090 GS,G SKILL TRIDENT Z5 RGB 32 GB 7200 CL34, SOUND B. Z,LOGITECH Z5500 THX 5.1,K. Renegade FURY 4 Tb M.2 ,34 TB HDD,EVGA G2 1300W,COSMOS C700P ,LOGITECH G7,G903,ASUS HORUS RGB,R.BLACKSHARK V2 7.1,L.G633 .1, AOC AGON 353UCG 200HZ HDR1000

Új hozzászólás Aktív témák