Új hozzászólás Aktív témák

  • Gasparius

    aktív tag

    Sziasztok!
    Évek óta szerkesztek zenét PC-n, azonban most szembesültem először azzal, hogy kevés a hangkártya, ami alaplapi (volt régen egy Creative Audio PCi, de az már a múlté)
    Tehát valahogy megvoltam az alaplapival, a latency is kezelhető volt, de mostanában már komolyabb darabnál recsegés ropogás van, ha az ASIO bufferméretét változtatom, akkor meg késés, a DAW szoftver kiírja, hogy kévés a memória stb., szóval küszködök.

    Külső hangkártya lenne jó inkább...

    Ami van:

    - Pentium DualCore CPU, 3,07GHz, 8GB RAM, 64 bites Win7-tel
    - M-Audio Keystation Pro midibillentyűzet
    - Mixcraft 6 -os DAW, amivel nagyon meg vagyok elégedve, ProTools-ban, Cubase-ben elvesztem...

    Amire kellene:
    - midibillentyűzetes zeneszerkesztésre, továbbra is a Mixcrafttal, a midibill USB-n csatlakozik a PC-hez, de MIDIs csati is van rajta
    - bírjon el jó sok vst-t, van úgy, hogy 10-20 KONTAKT is megy (menne) egyszerre.....
    - PC-n van Firewire is
    - fejhallgató kimenet
    - aktív hangfal kimenet
    - esetleg Jack-es gitárbemenet
    - mikrofonbemenet úgyis van rajta mindegyiken sztem..

    Mivel nagyon gyenge vagyok a kérdésben, lehet, hoyg hülyeséget írok, de ez úgy működik, hogy Firewiren keresztül csatlakozik a PC-hez, a midibill a PC-be megy majd, vagy a hangkártyába?

    Ja, és mivel 30.00 Ft megállít sajnos, használd is érdekelne.....jójó, tudom, hogy 100E alatt szarok vannak meg minden ilyesmi, kérlek ne ilyeneket írjatok, mert tényleg nincs több rá..
    milyen lenne nekem jó ennyiért és hol keressem?

    Köszönöm, és várom a válaszokat,

Új hozzászólás Aktív témák