Új hozzászólás Aktív témák

  • TAKÍÍ

    tag

    válasz snowdog #4537 üzenetére

    jo jo ..persze a meggyőzést nem így értettem ...csak hát (más is írta anno) túrára még is valami túrázós GPS a való...
    meg nyilván jobban odaillik mint egy csilli villi tablet meg pontosabb ...meg megbízhatóbb meg kitudja még mi .....csak én ezeket az előnyeit még nem látom/ érzem....valahogy logikailag még mindig egyszerűbbnek és olcsóbbnak látom ezt a másik verziót és nem értem...
    mi előnyöm lehetne a 3 szor annyiba kerülő Garvinok nak mondjuk (jó azonkívül hogy strapabíróbb)

    térképekre meg keresek másik topikot oksa...meg a vétel most úgysem aktuális csak leütött /elgondolkodtatott ez a 110 dolláros vagy mondjuk 200 dolláros ár egy tabletre amibe Gps meg minden van...és kerestem az apróbetüs részt :)

    Tényleg olyan van hogy egyik GPS vevő jobban veszi a jelet mint a másik.( tehát hogy nagyobb az "erősítő" része). Ez alatt azt értem hogy a három műholdat nagyobb távolságból tudja összeszedni. Tehát egymástól távolabb lévő műholdakból tud jelet venni. ebből kifolyólag szinte mindig van jel....viszont a gagyibb GPS csak ritkán tudja mondjuk összeszedni....és ezért gyakran csak a pontos időt fogja sugározni....??

Új hozzászólás Aktív témák