Új hozzászólás Aktív témák

  • peter889

    őstag

    válasz snowdog #4396 üzenetére

    Köszi hogy válaszoltál.
    Számomra a navigációs képességek a legfontosabbak. (Azaz a vízállóság, ütésállóság nem érdekel.)
    A max. 15 ezres árkategóriában mégis milyen PDA-k vannak, amik navigációs képességei kevésbé rosszak?

    Igazából először használnék GPS-t és ritkán. A Garmint ehhez drágának találom.
    A Garminak nincs vetélytársa, ami kedvezőbb áron kínál gyalogtúrázáshoz GPS-t?
    PNA-ban nem lenne érdemes gondolkodni?

    Nézegettem a neten a témában és pl. ilyet találtam:
    Fujitsu Siemens Pocket LOOX N520 navigációs képességeiről jókat írnak:
    "Viszonylag keveset fogyaszt, így geocachinghez kifejezetten ajánlom!(...)Mint az talán látszik, éppen egy 2-3 méter mély vízmosásban álltam, így gyakorlatilag alig volt közvetlen rálátás a műholdakra. Ennek ellenére a GPS jel elég hamar megérkezett, ami elég fontos azoknak, akik a hegyek közé, erdõbe merészkednek kirándulásuk során."
    [link]

    Egy másik oladalon ugyanerről már mást írnak:
    "A beépített GPS vevő SiRF-Star III típusú, 20 csatornás. Sajnos működése nem hibátlan, az egész N szériára jellemző módon az N520 is hajlamos nagyon nehezen pozicionálni, előfordul, hogy 5-10 percet is várni kell, mire elég műholdat talál. Szerencsére ezt követően bulldog módjára viselkedik, és nem engedi el a megtalált holdakat."
    [link]

    Szóval én ezekből nem igazán tudok kimenni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák