Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • formula01

    aktív tag

    válasz formula01 #94152 üzenetére

    Végül lemondtam a G305 rendelésem és rendeltem helyette egy Razer DeathAdder V2 Pro-t.

    A jelenlegi G102-m mindig kicsit kicsinek és ezért kényelmetlennek éreztem, megszoktam, de nem feltétlenül szeretném ugyanezt a formát következő 3-4 évben a G305-el. A V2 Pro sokkal ergonomikusabbnak tűnik, és pont annyival nagyobbnak, amennyivel szeretném.

    A V2 Pro akkus, ha ~3-4 évig kihúzza, akkor tulajdonképp az árkülönbözet is 0-ra redukálódik a G305-höz képest, mivel nem kell az elemeket cserélgetni.

    Számomra baromi nagy plusz, hogy a DeathAdder V2 pro-t használhatom BT-n keresztül is, így dongleval tudom használni a saját laptopommal, BT-vel meg tudom használni a céges laptoppal macera nélkül.

    A 88 gramm súly nekem tökéletesen megfelel. Továbbra sem a szívem csücskei a szuperkönnyű, pláne nem a sajtreszelős egerek. Számomra fontosabb, hogy kényelmes legyen. A legkényelmesebb számomra továbbra is az eddig munkára használt M500s egerem volt, ami 144g, de formára tökéletes, viszont ilyen játékra is alkalmas kivitelben nincs.

    Legrosszabb esetben meg ott a 14 nap elállás, de ha kényelmesnek érzem a gyakorlatban is, szinte biztos, hogy marad.

    Köszönöm mindenesetre a tapasztalatokat és a tanácsokat.

Új hozzászólás Aktív témák