Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Kaci84 #90898 üzenetére

    Két ember nyomta, nem mindenki, és ők is csak azért tartanák meg azt, mert wireless. Én meg azt mondtam, hogy add el a vezetékes Logitech téglát, a többi meg maradjon, hacsak nem kenyérre kell. :DDD

    Nincs hype, csak mára a wireless tech elért arra a szintre, hogy vezetékes reszponzivitást tud, és már pehelysúlyban (sub-65 gramm) is vannak fullos opciók. Na persze nem minden gyártó kábel nélküli technológiája ilyen jó. A Logi akkuja amúgy eléggé király, és ha pár év múlva lehal, veszel bele másikat.

    Azt használd, ami a legkényelmesebb és a legjobban lefedi az igényeidet. Ezeket a dolgokat rajtad kívül más nem tudhatja. A magam részéről, ha nem kb. gyűjteném az ilyen motyókat, és a tieid lennének, akkor eladnám mindet, és vennék egy vezetékes Pulsar Xlite-ot (ha nem lennének romon a kezeim, talán egy Zowie EC2-C, esetleg egy Vaxee Outset AX is jöhetne), érted.

    [ Szerkesztve ]

    Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

  • csul1

    tag

    válasz Kaci84 #90898 üzenetére

    Szerintem is azt tartsd meg ami a legkényelmesebb neked. Ha jó vezetéke van az egérnek akkor tökéletes lesz az is. Nem ér meg kétszeres árat a vezeték nélküliség szerintem.
    Nem ehhez a posthoz:
    Felraktam a Corepad Soft Grip-et. Sokkal jobb lett az egér fogása, még nem használtam sokat így a motyót. Ha ilyen marad a tapadása akkor teljesen megéri.

Új hozzászólás Aktív témák