Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    válasz ByB #657 üzenetére

    feltétlenül lézeres kell legyen? csak azért mert én is gondolokodtam rajta és azt tapasztaltam h nagyon hamar lemerülnek a vezeték nélküli egerek. egy logitech g7 aksija egy napig bírja (vagyis kb 8 órát). igaz kettőt adnak de azért elég gáz. meg az is elég gáz hogy mindegyiknél be kell dugdosni valami adóvevőt az usb-be. énnekem ezek miatt nagyon elment a kedvem a vezeték nélküli lézeres egerektől. egy egér ha vezeték nélküli, akkor legyen teljesen olyan hogy ne kelljen semmi más hozzá (laptopbol kiindulva, amin van már wifi meg bluetooth adapter is). csak elég legyen annyi h megofom és bedobom a táskába. ne kelljen ki-be huzogatni minden szart.

    ha vezeték nélküli akkor csak bluetooth (vagy wifi de most nem tudom wifi van-e, mert annyi egérrel találkoztam mostanában) jöhet szóba, de az meg elég pontatlan. sztem csak komolytalan felhasználóknak felelhet meg. aki grafikai munkához akar valami rendes egeret, annak kell egy jó egér meg egy jó pad. a razer pro 1.6 asszem kifejezetten ilyesmihez van kitalálva. meg olvasd el ezt [link] ebből kiderül h a lézer egerek fele annyira se képesek mint az optikai egerek. tanulságos. ugyhogy sztem maradj az optikainál, és vezetékesnél. az elem mindig akkor merül ki amikor a legkevésbbé hiányzik az embernek. van pár egér, aminek olyan fasza vékony zsinórja van, hogy olyan mintha nem is lenne neki. balkezes egeret még nem nagyon láttam. de sztem aki sokat egerezik egész nap, annak fontos kell h legyen az ergonómia. lehet hogy a logitech egereknek a szenzora a legjobb, de kényelemben messze alul maradnak egy microsoft egérrel szemben. sztem.

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

  • djtoomi

    addikt

    válasz ByB #657 üzenetére

    Hát szerintem G7.Naponta töltöd 2-3 órát és egész nap tökéletesen elszaladgál vele.Most már tudom hogy mért lessz egércsere: az új prototipe-hoz kell a jobb egér mi?Az eddigiek neked nem jók? ;] :P :)

    Minden ötödik ember kínai. Mi is öten vagyunk a családban, tehát valaki kínai. Lehet apu, vagy anyu. Lehet a bátyám Sanyi, vagy az öcsém Ho-Xiao-Pen. Szerintem Sanyi az.

Új hozzászólás Aktív témák