Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz nyunyu #5558 üzenetére

    Engem. Nézd én elhiszem, hogy nem kell dobálni, de én lassan 20 éve úgy játszom ahogy, én már nem fogok megszokni egy más stílust. Én ha megfordulok akkor kiteszem az egeret az egérpad széle irányába és behúzom középre és az egér érzékenységét is úgy állítom be, hogy ez a mozdulat pont egy 180 fokos fordulat legyen, úgy nem tudok játszani, hogy odébbhúzom az egeret 5 centit és attól háromszor körbeforog. Nem tudom pontosan mekkora az a DPI amire valóban szükségem van, szerintem olyan 1000 körül lehet, a régi DTK (Logitech gyártotta)egeremet annó azért cseréltem le, mert az akkori alaplapomról lehagyták a PS2 csatit, most meg hogy újra van ilyen port meg már kevés lett (valszeg 600 DPI), megszoktam egyrészt a Razer Boomslang 2100 érzékenységét amit persze nem használok ki valszeg teljesen játék közben, másrészt meg a fullHD felbontású 40"-os kijelzőn meg már tényleg kevés a régi egér, mert ha a fennt említett mozdulathoz beállítom az egér érzékenységét a játékban a DTK-val, akkor az az egér már túl sokat megy odébb a legapróbb mozdulatra, nagyon "darabos" ami zavar a célzásban, nyilván túl alacsony már a DPI, 40 colon nagyon kijön az érzékenység, mert ami monitoron pár miliméter az egy ekkora kijelzőn már centikben látszik, de már megszoktam a nagy képet, ugyan egy picit gyengébb a képminőség FullHD-ban, mint a régi 20"-os monitoromon 1600*1200-ban, de nekem sokkal jobban bejön a nagy kép. Savanyú lenne már visszaállni monitorra...

    Egyébként meg nem tudok úgy eljutni COD4-ben lvl40-ig, hogy ne bannoljanak ki a legtöbb szerverről csalásért. Ebben nyilván az 5.1-es fejhallgató van erősen benne, nyilván túlnyomórészt amiatt kiáltanak ki wh-snak, de nem gondolom, hogy a technikámmal baj lenne. Pici pörgős pályákon gyakran menet közben kibacnak, hiába tépem a számat, hogy nem csalok.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák