Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Vanir

    veterán

    válasz strynox #53950 üzenetére

    3310 nagyobb PCS-sel rendelkezik gyárilag, alacsonyabb a LOD, meg papíron pontosabb is, de én nem vettem az utóbbit észre. Nagyon firmware függő az egész, hogy "hogyan" rakják bele a szenzort az egérbe.

    weri: Ahogy írtam firmware függő... Mellesleg a G400s-ben nem 3090 van, hanem Logitech által átbuzizott 3095.

    [ Szerkesztve ]

  • dobragab

    addikt

    válasz strynox #53950 üzenetére

    Implementációfüggő. Az A3090 kb. minden egérben más, elég változó hatásfokú. A PMW3310 nagyjából egyforma minden gyártónál, de maga a szenzor két bugtól szenved: a felemelési és a DPI-megváltozós fasság. Előbbi gyakorlatilag csak a fekete Asus ROG Sica-t érinti, míg utóbbi jóval több egeret, amik közül elég sokban FW-frissítéssel idővel megoldják a problémát. Illetve még minimális negatív gyorsulás is van benne, szerintem észrevehetetlen mértékben.

    Ha a kérdés véletlenül a Zowie FK és FK1 viszonyára vonatkozott, sokkal konkrétabb választ tudok adni. Az FK1-ben tökéletes, bugmentes PMW3310 van.

    Az FK 2300 DPI-n a legjobb, ott a legmagasabb a PCS, bár van minimális jitter. 450 és 1150 DPI-n 2,6 m/s PCS, 2300-on 3,3 m/s. Ha nem vagy ultra low sens gamer, egyiket se éred el soha. Input lag nincs. Polling rate 500-on instabil, 1000-en stabil.

    Szóval 50 cm / 360°-nál magasabb érzékenységen szenzorilag teljesen mindegy. Én személy szerint jobban csípem az A3090-et, mint a PMW3310-et, és ezt most nem azért írom, amiért sejteni lehetne, már korábban is írtam.

    Íme a teszteredmények.











    [ Szerkesztve ]

    Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

Új hozzászólás Aktív témák