Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #10691584

    törölt tag

    válasz jaffa 2843 #24049 üzenetére

    Ami azt illeti (most nem tudok fotót mellékelni, de higgy nekem) a logi "drivere" (inkább registry-ben hagyott szennye) csinálja ezt. Amikor megvettem az MX500-at és rádugtam az 518 és a WMO mellé, elsőre ugyanezt csinálta. viszont olvasgattam kicsit fórumokon és megoldható a dolog, úgyhogy egy ideig mindhárom egeret USB hack-el használtam (De most, azóta hogy rájöttem az MX500 összehasonlíthatatlanul jobb 518-asnál, nem is nagyon foglalkoztatott az 518, úgyhogy hozzá se nyúltam; ugyanis az 500-ashoz fel kellett tennem a mouseware XP-s változatát, hogy menjen a 800DPI és ez radírozta az 518 USB beállításait) A lényeg: ahhoz, hogy menjen mindhárom egér USB hack-el, az kellett, hogy miután "uninstalláltam" a logi egereket az eszközkezelőből, újraindítás előtt még ki kellett pucolni a registry-ből az összes logis sz@rt/bejegyzést. Újraindítás után "újrafelismergeti" az egereket, viszont onnantól már tudod állítgatni az USB frekijét mindegyiknek (esetemben mindháromnak, de a WMO-é maradt ezek után is a beállított értéken, úgyhogy azt nem babráltam)

Új hozzászólás Aktív témák