Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • E2E4

    aktív tag

    válasz drtimot #17306 üzenetére

    1. :R Köszönöm a DPI-értékkel kapcsolatos professzionális választ.
    Az optika elméletileg elég jó ebben az egérben, de ettől függetlenül tény, hogy a gyakorlatban nem sok haszna a DPI váltásnak, legalábbis grafikánál nem.
    Érdekes, hogy azonos cég, két egerének "800 DPI"-jénél egyáltalán nem azonosan mozog a két egér.

    Szívesen választanék az 1. hsz-ben írt egerekből, de nem láttam 2 görgőset, s amelyikre találomra rá is kerestem, nem kapható.

    2. billenthető görgő, ha 2 irányban billenthető, és tényleg azonnal vízszintesen görget, az jó lenne. (Jelen esetben a tesztelt egérnél csak jobbra billent, de ennek semmi köze a vízszintes görgetéshez. Az szoftveresen van megoldva, ahogyan azt fentebb írtam.)

    Jó is lenne, ha a Shift + görgetés vízszintesen görgetne. Gyorsan kipróbáltam nagy lelkesedéssel, de sajnos nem így van. Csak a sebességet növeli. (pl. Photoshop)
    Egyébként létezik ilyen egér. Kiváló erre a célra: A4 Tech WOP-49
    Csak egyrészt már nem kapható, másrészt pedig - mint jeleztem - nem megy megfelelően a 2. görgő és a dedikált gombok sem Win 7 x64 alatt, mivel a drivere és beállító szoftvere nem bírható működésre az említett op. rendszeren.

    Esetleg valami tipp, hogyan kelthető életre a drivere és beállító szoftvere Win 7 x64 alatt? :F

    [ Szerkesztve ]

    SONY WH-1000XM4 | AKG K66 | B&O Hi-Fi Plus (LG AFD-1200)

Új hozzászólás Aktív témák