Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WolfheartGR

    őstag

    válasz Cheesy #11485 üzenetére

    ‎"Mindegy, hányszor adsz enni a farkasnak, mindig visszavágyik az erdőbe..." Milyen színű az, hogy berúgok szombaton? Valószínű...

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz Cheesy #11485 üzenetére

    Ha ügyes vagy akkor megcsinálod azt amit WolfheartGR elvtárs mondott, ha nem akkor elpostázod nekem, és én megcsinálom neked. Bár ezek tényleg olyan apró hibák hogy ha egyszer lesz majd egy igazán rossz egered akkor összeteszed a két kezed hogy Intelli-d lett, nem hiába táraztam be két 1.1-est magamnak, a 3.0-át meg úgy is eladom mert nekem nagy/illetve palm grip-es amitől izzad a kezem. Épp egy ilyen egéren dolgozom, szóval szerintem tök egyszerű dolog.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Cheesy #11485 üzenetére

    Persze. Főleg ha LOL-osat olvasok. :D (Amúgy a LOL-nál némileg több volt a hsz-ban.)

    Én is nézek filmet is a monitoron - nem is keveset. De tekintve, hogy nem a képernyő előtt van az egér, vezetékkel felém, hanem az asztal jobb szélén, nehezen tudom elképzelni, hogy bármennyire is zavaró legyen. Pedig jelenleg Razer DB 3G-m van, aminek a görgője is világlik (elég nagy fényerővel; sokkal "durvábban", mint a 3.0 hátulja). Éjszaka kifejezetten kellemes, amikor ad egy kis sejtelmes zöld derengést (még mielőtt vád érne, egyáltalán nem vagyok híve a csilli-villi, villogó, felcicomázott vackoknak - de az MS 3.0 (/1.1) meg ez szerintem nagyon zsírul fest a LED miatt).
    Szóval számomra felfoghatatlan, hogy miképpen lehet zavaró az a piciny vörös rész, de ha át tudnám érezni, akkor biztos elfordítanám az egeret jobbra 90°-kal, amikor filmezek. :)

    Tőlem nyikoroghat a görgő (de szorulni nem szorul - ha igen, akkor hibás darabot vettél), ha cserébe majd' egy évtizeden keresztül osztja a "halált" a szenzor (vagy segít PS-maszkokat rajzolni, netán folyamatábrát ficergetni ©nyunyu) és kényelmes a burkolat formatervezése.

    De az ember kreatív lény, szedd szét és nézd meg, hogy mi miatt adja ki a hangot. Lehet, hogy egy pötty kenőzsír hiányzik csak, vagy 0,5 mm-vel kell megigazítani valami kis pöcköt (mod: látom, már mondták).
    2x is volt MS 3.0-ám, de nem nyiszogott (vagy szorult) a görgője egyiknek sem. A mikrokapcsoló gyengülése miatt pár év után előfordulhat, hogy ha erősebben teszed le az egeret, középső klikket regisztrál, de mivel nem szoktam csapkodni a rágcsálót, ez sem befolyásolta a használatot (ill. előfordulhat még az oldschool MS-ekre jellemző véletlen +MWHEELUP regisztráció, de ez is elhanyagolható dolog). Meg is bántam, hogy eladtam őket; lehet, valamikor betartalékolok a jövőre...
    Szóval ha nagyon nem akaródzik megbarátkozni vele, szívesen átveszem moderált áron. :D

    sittes79: MX 518, DA v2. Amelyik kényelmesebb. Padod van alá?

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák