Új hozzászólás Aktív témák

  • KFORboy

    senior tag

    válasz jaffa 2843 #75545 üzenetére

    Azon még a GT logó van ugye (?)
    Ez az X-es verzió, nagyon szép matt selymes a felülete, a régieket mintha fényesebbnek látnám Rívjúkon, ebben a nyekergős, mikrokapcsoló hézagolásban én is gondolkodtam, ellenben mint kiderült (röntgenezés után) a csavar az alsó nagy teflon talp alatt van elrejtve.

    Te ezt hogyan oldottad meg úgy, hogy utána épségben vissza is került oda a talp mindennemű deformáció nélkül ?

    Most belőttem 1200 / 500 DPI-kre középálásos sens mellé... közel ugyan az mint a magas DPI-s érzésre.

    De az én értelmezésemben, vagy legalábbis azt látom, hogy a DPI(CPI) amit a szenzor felfog azaz egér útja ugyebár, azaz, hogy mennyit utaztatod a motkányt, ebből mennyit küld fel azaz valós jel.
    A sensitivity meg szoftveres duplikációja ezeknek az X-Y értékeknek.
    Amivel az a baj, hogy így egy finom ív inkább derékszögű, sokkal szögletesebb a pálya amit nem feltétlen tudnék pontosnak betudni.

    Ha a szenzor képes a jel kihordására, akkor minek kellene duplikálni? (Smoothing ide vagy oda)
    Sok-sok videó is van mostanában ezzel CS:GO-sok körében, hogy ez finomabb célzásra ad lehetőséget és ezt videón látható is... bár persze ez úgy lenne hiteles ha az egér be lenne fogva egy robotkaron és mindig ugyan azt a pályát járná be, úgy tényleg lenne referencia/összehasonlítás.

    Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Új hozzászólás Aktív témák