Új hozzászólás Aktív témák

  • gaben22

    senior tag

    válasz k-adi #72573 üzenetére

    Ez egy kicsit szubjektív szakma, forma/méret/... nem következik egyértelműen a kézméretből. Én is most vettem egy Roccat Kone Pure Owl-Eye-t de vettem mellé egy Zowie FK2-t is, aztán amelyik jobban bejön azt használom, másik jó lesz tartaléknak. Használd, aztán ha nem tetszik, hardveraprón valamekkora bukással, de el tudod adni és veszel egy olyat, ami közelebb van az elképzelésedhez. Előtte MX518 v2-t használtam nagyon sok évig, utóbbi 1-2 évben tűnt fel, hogy lehet nagy/nehéz igazából ez nekem, nyilván sajnáltam a pénzt, ha egyszer van egy jó és nem olcsó egerem, most viszont elkezdett fájni kicsit a csuklóm, úgyhogy vettem. Ugyanez a helyzet billentyűzetekkel, ha egyszer belekezdesz, ott még több pénzt el tudsz költeni, mire megtalálod mit is akarsz :).

    Sajna szar, hogy kevés helyen lehet végigpróbálni sok egeret, meg aztán 1-1 perc tapizás valszeg kevés is.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó cuccok: GPU: Gigabyte Aorus Master 4090 + EKWB 4090 Nickel Acetal blokk; DAP: Astell&Kern AK70 mkII; IEM: JVC HA-FW01

Új hozzászólás Aktív témák