Új hozzászólás Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    válasz p_milan #699 üzenetére

    úúúúúúúúúúúúúúúúúú!!!!!!!!!! hát én nem is tudom mit csinálnék én én bummmm akkorát robbannék mérgemben h a telefon másik végén először a dobhártyát, majd a komplett agyat szétimpulzálnám! akkor legalább indokolt lenne az ööööö ööö ööö

    hátöreg nagyon sajnálom, már én is nagyon vártam h megjöjjön neked. azt hittem azért nem is jelentkeztél ma még mert szanaszéjjel gámázod magad az uj egérrel! na gondoltam te is aztán magadrol tojsz a sok éhes szájra! :D mi csak itt gebedjünk meg a sárga irigységtől, neked már megvan, neked már jó... :O

    csak vicceltem :DDD :D :DDD :D :DDD :D

    a magyar üzletpolitika nagyon kaka. nemrégiben hallottam egy nagyon tuti gondolatot ami végülis itt van az ember orra előtt, mégis nekem legalábbis nem jutott volna eszembe ilyen frappánsan megfogalmazni. ez az egész egy nagyon rossz szemlélet: az eladó akarja megmondani itt magyarországon hogy mit, s mennyiért akar eladni a vevőnek. ez nyugaton egész máshogy van: én vagyok a vevő, én mondom meg mi az amiért hajlandó vagyok a pénzemet odaadni. ha nem tudod teljesíteni akkor mehetsz ahova akarsz. csak az a durva h itthon meg lehet ezt velünk de nem tudom miért. na mindegy lazíts, igyál egy sört és gondold azt vigyorogva h kapd be ördög, ezt a hetet féllábon is kibirom!

    hát én meg nemtom milegyen mert most meg kihozták a DA uj fw-ét... nagyon nagy a dilemma...!

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Új hozzászólás Aktív témák