Új hozzászólás Aktív témák

  • Yodamest

    addikt

    Üdv az egérfanoknak! Egy kérdéssel fordulnék hozzátok:

    Egy kis előzmény:
    Egy ideje már only razer deathaddert használok (2013, chroma, most elite) számomra tökéletes az egér és még egy sem romlott el a kezeim között, a váltás mindig más okból volt. Most az elittel az a problémám, ami már az előzővel is volt, mégpedig, hogy a jobb oldalán lévő gumi borítás egyszerűen leesik. Először még visszavittem ezzel és cserélve is lett a chroma egy elitre, szóval jó deal volt, de másodszorra már nem volt pofám ezt bejátszani és ragasztás lett belőle, de az is csak ideig-óráig oldotta meg a dolgot.

    Na a lényeg, hogy ha a DA elitet lecserélném arra jutottam, hogy csak a g502 proteus sprectum lenne méltó arra, hogy az utódja legyen és annak legalább nincs leeső gumiréteg sem az oldalán. Szóval elvileg tartósabb lehetne, csak nem tudom a DA tökéletes formája és tudása után milyen lenne a logitech vizeire evezni. Sokat olvasgattam az itt leírtakat és nagyon dicsérve van a g502, amazonon is legnépszerűbb egér 4,5-ös osztályzattal, szóval rossz csak nem lehet.

    Van olyan, aki DA-ról váltott g502-re? Tudna írni pár sort, hogy előre vagy visszalépés volt-e számára? :)

Új hozzászólás Aktív témák