Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    válasz Vanir #62988 üzenetére

    @ #62988 Vanir
    Kb soha. :( De talán tényleg nem is tudják mire lenne szükség. Gondolom, ha a döntéshozók tudnának róla, hogy mire van valójában igény, akkor ezen nem spórolnának, hiszen a közönség kifizetné. Persze az is igaz, hogy elég szűk az a réteg még a hozzáértők közül is, aki tud ezekről (például, hogy van japán Omron is meg Huano, nem csak kínai, vagy a paracord).

    @ #62989 MaTpr0F
    Pedig ma igaz az állításom.
    Kb nincs a piacon olyan egér ami a megfelelő szenzor és méret metszetéből kijönne, hogy jó nekem és ne fogtam volna már a kezemben, vagy ne vettem volna meg. :DDD
    Ha mondjuk a Zowie kijönne egy ZA12 formával, cserélhető kapcsolókkal (a'la Asus rog sica), felül elhelyezett DPI váltóval (szolidabb LED színekkel) és konfigurálható oldalsó gombokkal,
    esetleg oldalán gumírozott bevonattal (kicsit sok a ha... :D), akkor lehet az összes mostani egeremet kidobnám. :U
    De az említett gyártót csak azért emeltem ki, mert ők tényleg mindenki számára gyártanak, mert lássuk be egy G403 nem lesz jó mindenkinek, hiszen a forma, a méret és a jobb kézre való kialakítás eléggé leszűkíti a dolgokat. :P

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák