Új hozzászólás Aktív témák

  • Imurai

    tag

    Sziasztok!

    Egy olyan egeret keresek, ami kb 12-13 centi (a tenyerem tövétől a középső ujjam végéig 16 centi vagyok, ha ez számít). Szeretném, ha kicsit domborodna, az jobban belesimul a tenyerembe A Logi G3-4-500asok jók lennének, de volt már Logitech a kezemben és egy-egy klikk-frenzy alkalmával hajlamos volt az ujjam az oldalfalra csúszni, ami a gomb mellett van, és azt ugye hiába nyomkodnám. Emellett szeretem, ha a gombnak van egy kis pereme, ami megakadályozza a lecsúszást. A G300 ilyen szempontból ideális lenne, de nekem nem kellenek fönti extra gombok, inkább a hüvelykemhez szeretnék egyet, kettőt (na, mondjuk nem a G600-éhoz hasonló telefon-regisztert, de inkább 2-t, mint egyet) A jelenlegi patkányom egy Trust Optical (http://www.trust.com/products/product.aspx?ProductCategory=INPUT&ProductGroupCollection=MICE&artnr=16591), ammi többé-kevésbé műx, de a balgombja hülyéskedik, és picit lapos is. Továbbá jó lenne egy érdes fogású görgő, racsnis menettel, jó anyaghasználat (izzadásra, zsírosodásra hajlamos a tenyerem) és némi strapabíró talpazat, ami nem (baj, ha) kopik le pár hét után. Jelenleg egy szivacs alátéten használom, amiről már rég elengedett a vászon, viszont jó ellenállása van.
    Előre is kösz!

    Jaigen, elsődleges használat softcore gaming, azon belül is RTS/MMO

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák