Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • philoxenia

    MODERÁTOR

    válasz kugyu21 #2842 üzenetére

    Kis súly, jó ár ---> Oly E-410 duplakit

    Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

  • BiriBum

    őstag

    válasz kugyu21 #2842 üzenetére

    Sőt az Oly-hoz adott alapobjektív(ek) minősége nagyon jó. A kitobjektív magában 70k körüli áron fut. Markolat viszont nincs.

    [ Szerkesztve ]

  • Allien

    veterán

    válasz kugyu21 #2842 üzenetére

    Látod, nem vagyunk egyformák. -n már a kis bridge gépemhez is vittem majdnem annyi cuccot, mint most a dslr-hez! Nézzük csak. Memkártyák darab számra kb azonosan, 3-4 mind a kettőhöz, akksi készlet (természetesen mind a két féle AA-s), két-két garnitúra minimum. Külső vaku mindkettőhöz, állvány ugyan azt használom, de csak egy van, tisztitó felszerelés szintén egy garnitúra, makró előtét, Raynox 250-s szintén egy darab. Azaz, ha szigorúan nézem, nekem egyedül a váz (plusz markolat), és az obik a többlet. Namármost, ha speciálisan esetleg tudom, mit akarok fotózni, ahhoz mérten viszek obit is. Azaz, van, mikor elég 2 obi maximum. Természetesen van, amikor több kell. :DDD Csakhogy meg is van az eredménye, mert amíg az asszony próbálkozik, hogy a bridge AF-je végre befogja a célpontot, addig a dslr-t használva már rég meg is kávézok, aztán megpróbálom én is a bridgével, és megállapítjuk, hogy sz*rakodjon a rák, meg akinek 6...., az. :DDD Inkább cipelem. Igaz, mi nem megyünk sátortáborba, meg mittomén, azaz, egy hétre lemegyünk mondjuk jellemzően a Balcsira. A szállásra levisszük a cuccot, és onnan már szelektálva, mert mondjuk kevés helyre viszem a vakut, 4 obit, meg hasonlóan minden mást is. :B Más egy biciklis túra, vagy olyan túra, ahol egy hétig Te cipeled minden cuccodat a hátadon. :K Csak az jellemzően nem fotós túrázás. :DDD
    Igaz, az én bridge-m már nem mai darab, még csak 4 MP-s, és van benne már kb 60E expó. Ráadásul, MF se nagyon megoldható, kis gombokat kell nyomkodni, nem lesz elég pontos, és ha az AF-l nem boldogulok, akkor inkább hagyom is. De, a mai kis gépek hiába jobbak, ha mondjuk 10-12 MP-sek, azzal is kitörölhetem. Igaz, nem nézegetem meg az összes mostani gép tesztképeit. Nem hinném, hogy sokkal jobbak lennének a régi 4 MP-snél. :B
    Mindenkinek magának kell mérlegelnie. Érdemes esetleg elmenni fotós találkozókra, elvinni a jelenlegi kis gépet (mert nem szokás senkit se kinézni, ha nem 6 kilós a gépe), és el lehet kérni pár képig a nagyobbakat. Aztán hamar el lehet dönteni. :DDD

    Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

Új hozzászólás Aktív témák