Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz tsyl #20499 üzenetére

    Amikor az analóg után meglett az első digitális fényképezőgépem, akkor én is képes voltam legyártani egy nap alatt több száz fotót, mindent, még a kutyaszart is lefotóztam, csak azért, hogy megmutassam ki a főnök és ki képes mostantól ész nélkül pazarolni.

    Aztán hamar lecsengett. A Pentax K200D vázamat igaz már nem használom, most 6 éves és csak 17-18 ezer expó van benne aminek a 60%-át az első pár hónapban raktam bele. Visszaállt a régi rend. Persze többet kattintok, mint analóggal, de a már eleve digitálissal kezdő társaimhoz képest nagyon szerény mennyiséget termelek így is.

    Jó dolog a digitális fotózás, tényleg nagyon praktikus, de nem értek egyet azzal, hogy géppuska üzemmódban kattogjunk csak azért mert lehet. Nem szeretem az olyan éttermeket ahol előre fizetsz és utána korlátlan a fogyasztás, mert mindig rosszul vagyok a tahó gyökerektől, akik gyöngyöző homlokkal, hányás határán egyensúlyozva tömik le a hatodik fogást... csak azért mert lehet. Persze mind a hathoz extra adag köretet vesz ki, mert ugye krumplit meg rizst nem eszik eleget otthon.

Új hozzászólás Aktív témák