Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz simonzsoli #14016 üzenetére

    "de mindenhol az autofókuszt szidják"

    Olvass vissza kicsit, pár napja még én is kacérkodtam vele, mert az ára hirtelen lezuhant 230k-ról 130k-ra (mivel eléggé sikertelen lett a gép, részben a borzalmasan szar autofókusz miatt, másrészt mert objektív kínálat a nullát közelíti, van egy alapzoom kit (18-55mm) és egy fényerősebb fix (22mm f/2), ezzel ki is fújt. Az adapter amivel használhatsz bármilyen más Canon objektívet meg egyrészt drága (40k), másrészt rögtön elveszíted vele a kompaktságot.

    Pedig egyébként a 130 ezres kategóriában bestbuy lehetne ha lenne hozzá legalább még egy-két másik objektív. Egy éve jelentették be, de nem látszik még a szándéka sem, hogy a Canon gőzerővel dolgozik ezen. Pedig képminőségben, szenzor méretben, videóban abszolút jó választás ennyi pénzért, plusz van vakupapucs és sztereó mikrofon bemenet, ezek is ritkák ebben a kategóriában.

    Nálam is megbukott a gép. Azt hittem olcsón megúszom, mert van itthon egy pár DSLR, SLR, távmérős meg középformátumú gépem. Van mivel fotóznom, de kellene már egy MILC is.

    Esetleg nézd meg a többi MILC gépet amit felsoroltam 130 ezerig. Hátha neked megfelel valamelyik. Nálam csak pillanatnyi fellángolás volt, mert hirtelen támadt ennyi elcsapható pénzem, de inkább dupla ennyiért nézek valamit pár hónap múlva.

Új hozzászólás Aktív témák