Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jim bcs

    nagyúr

    válasz newc8229 #70128 üzenetére

    (#70128) newc8229
    Jó hűtő lenne ha a ventit cserélni lehetne, de nem lehet, ha elszáll akkor kuka az egész.

    (#70129) guftabi96
    Ide azért erősen kéne a hátlapi merevítés ha függőleges elhelyezésű lapnál használjuk ami ugye a házak 98%-a, de ugye nincs, ekkora hűtőnél a 4 pont az nudli. Így csak olyan esetben ajánlott ha vízszintes fekvésű lapra tesszük mert amint írtad is a súlya miatt vetemedik a lap.

    (#70132) anytime
    Olvass vissza, ott van az :) , elsiklottál felette --> (#70127)

    (#70133) cheatergs
    Ha a saját szubjektív véleményem számít akkor a Tatsumi köröket ver rá minden tekintetben. Ami fontos lehet, hogy a mainstream vonal lyukkiosztása még sokáig egyezni fog, így a következő lapodra is rá tudod majd tenni.

    (#70134) XenHai
    Igen rámegy, ha az a kérdés, hogy elfér-e a magas bordás Predator-tól akkor is igen a válasz. Ha olcsóbban akarod megúszni akkor ott a Brocken ECO is ami a még meg nem vett procihoz doszt elég.

    (#70135) Ronak8409
    Deepcool Gammaxx 200
    Deepcool Gammaxx 200T
    Deepcool Iceedge 400 FS
    Deepcool Iceedge 400 XT
    Scythe Katana 4
    Scythe Tatsumi
    Thermalright True Spirit 90M Rev.A
    Alpenföhn Ben Nevis
    Alpenföhn Brocken ECO
    BE QUIET! Pure Rock

    (#70137) VAN der BOSS
    Én inkább léghűtést ajánlanék, de te tudod. Van saját topikja, kérlek fáradj át ha kompakt víz érdekel.

    (#70139) sati
    Deepcool Iceedge Mini FS V2.0
    Deepcool Iceedge 400 FS
    Thermalright True Spirit 90M Rev.A
    Alpenföhn Ben Nevis

    (#70142) gyuromoj
    Igen, kompatibilis, de én maradnék a (#70127)-es ALPENFÖHN Sella, Deepcool Gammaxx 200, picit drágábban 8k körül Alpenföhn Ben Nevis-nél, mivel a venti szerintem hamarosan cserés lesz mert nem mai csirke és akkor már meghaladtad egy új ajánlott árát.

    [ Szerkesztve ]

    Beárazás: https://logout.hu/bejegyzes/jim_bcs/bearazos_topikok_listaja.html

Új hozzászólás Aktív témák