Új hozzászólás Aktív témák

  • pipo112

    senior tag

    sziasztok segítenétek megkönnyíteni a helyzetem? nem-tom mi tévő legyek néztem pár hűtést már a procimra amit nyilván tuningolni is szeretnék most is van húzva 4.1-re , igaz fesz le van szabályozva 1.31xx-re így képes tartani a tx3 evóm a hőt max load alatt 60 c -n. Igaz nagyon jól szellőző házikóban de a feszt szeretném vissza rakni auto-ra ezért néznem kéne egy komolyabb hűtést , főleg hogy azért késöbb meg húznám a procit 4.3 -ig . Amiken gondolkodok azok a következők : Scythe mine 2 az van az aprón elfogadható áron ,vagy macho hr 02 a 162 mm -es néztem mugen 2-t is de aprón nem találok , van még ninja 3 rev.B az tetszik meg nem szerepel rosszul teszteken elég masszívnak nézem , esetleg még alpenfhön matherhorn rev b. az is jónak tűnik vagy a scythe új üdvöskéje az ashura ami igen jó teszt eredményt ért el meg az új venti igen hatékony rajta de van egy Noctua NH-C12P SE14 itt hp-én elég jó áron nem tom melyik legyen a befutó a procim 125 w tdp-s
    a házamról itt egy link http://www.xcase.co.uk/product-p/case-s1.htm az oldal ventit az oldal lap külsejére barkácsoltam így az nem vesz el helyet belülről . az alaplapom meg az adataimban fel van tüntetve ezek közül ti melyiket választanátok a 3 legjobbat feltüntetve rangsorba ami befér a házamba is persze előre is köszi a segítséget!!
    ui a ház adat lapján sajna nincs feltüntetve mekkora hűtő fér be de 19 centi széles az oldalt azért linkeltem hogy lássátok hogy is néz ki , egy 18,5 -s CM háznál láttam ott 163 mm magas a max hűtő gondolom akkor egy ekkora az enyémbe is be megy

    Azt tanácsolom mindenkinek, hogy ne fogadja el senki tanácsát. :P

Új hozzászólás Aktív témák