Új hozzászólás Aktív témák

  • Potzee

    addikt

    válasz Vegitaa #33925 üzenetére

    Nem vagyok egy nagy guru a témában, de mostanában elég sokat olvastam a proci hűtésekről. A passzív platform esetében érdemes megemlíteni a Prolimatech Megahelms és a Thermalright HR-02 Macho (venti nélkül passzív) típusokat is. No, és a Skythe Orochi!!! Ha találsz valakinél...és persze, ha elfér a házikóban... :Y A Mugen 2 v. 3 elsősorban nem passzív hűtő, a sűrű bordázat miatt, venti nélkül nem túl jó a hőelvezetése. Ennek a Zalman CNPS10X Flex-nek is elég sűrű a bordázata...
    Egy hatékony passzív hűtés mellé mindenféleképp ajánlott egy jó ház ventilátor is...tehát egy venti mindenhogyan kell...szerintem az meg akkor már lehet a proci hűtőn is... :F
    Én egy Alpenföhn Brocken v. Matternhorn coolert hatékonyabbnak és költséghatékonyabbnak tartok mint egy passzív hűtő + házventi combo-t, bár én is utálom a gépzajokat...Esetleg ezeket is ki lehet próbálni passzív módban, mert jó sok hűtőborda van és elég szellősen helyezkednek el...
    #33874 sz.hozzászólásban Old-Dog kolléga ajánl egy linket...egy Be Quiet! hang zajteszt :C
    http://www.youtube.com/watch?v=1YN6ViCCDhA
    Én nagyon szemezek egy Be Quiet! Shadow Rock Pro hűtővel!

    PICO PSU - passzív hűtés - 0dB

Új hozzászólás Aktív témák