Új hozzászólás Aktív témák

  • Daert

    őstag

    válasz petrovicslas #20517 üzenetére

    Ha jól láttam az alaplapod képeit,még kevesebb hely van a CPU foglalat és a memo slot-ok között mint az M4A785TDV-evo nál.Nekem ilyen deszkám van és tapasztaltam a Corator komboval hogy az egyik memória slot-ot teljesen lefedi a 4-ből,de csak akkor problémás ha bordás memókat teszel bele.Szerintem adott esetben a memória fontosabb lehet mint a hűtő,már ha csak az áraikat hasonlítjuk össze.
    Sajnos nem egyszerű kiszámolni hogy az alaplapodon mekkora a távolság a CPU közepétől a az első memo slot-ig.Ez legalább adna egy támpontot.
    Sajnos nagyon kevés helyen adnak meg olyan adatot mint pl a talp és a legalsó borda távolsága.
    Amondó lennék,keskeny kialakítású hűtőt kell keresned.Mint a Xigmatek hűtői.De ezekkel az a gond,csak úgy tudod felrakni hogy a ház tetejére fújja a levegőt a venti.Sajnos átalakító keretet +ba kell venni hozzá.
    De mintha emlékeim nem csalnának,a Xigmatek Balder 2 irányban is felszerelhető AMD procira.ergo ehhez nem kell megvenni a plusz lefogató keretet.De sajnos nem vagyok benne 100%-ig biztos.

Új hozzászólás Aktív témák