Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    válasz gg72 #1258 üzenetére

    Én is...olyan jó dolog letöltögetni-megirogatni-berakni őket. :) Főleg,h már lehet BD-ket is kölcsönözni,lerippelni róla... :D
    De,ahogy az életben,itt is több lábon érdemes állni,kombinálni dologokat,van külső vinyóm,néha rádugom azt is TV-re,bár inkább vmi esata-s médialejátszót kéne vennem hozzá talán.

    (#1259) jeni: hát igen,azt azért jobban félti az ember,főleg,ha vki véletlenül összegányol rajta lévő cuccokon vmit,leejti... :U egyszer mikor 2,5"-est kölcsönadtam vkinek direkt beraktam ütésálló tokjába (wd mp+Nomad),nehogy...de nem is az volt a gond,henem hiába adtam oda kábelét is,ő a "saját" usb2 hosszabító kábelét akarta beledugni az usb3 micro b-jébe,mert nem akart gép hátuljánál matatni,nem ment neki,mert az miniB-s volt,de megoldotta,megtoldotta az okostelója usb2 micro-B kábelével és csak sikerült beleerőszakolni 3.0-ba... :W Ezért féltem eredeti CD,koncert DVD,BD gyűjteményemet is,inkább csinálok otthon pár házi másolatot magamnak nyomtathatóra,az adom kölcsön,v már aki eredetit összekarcolta,tokját megtörte,azt még neki állt feljebb... :((

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák