Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • raycoon

    tag

    válasz [Prolixus] #69809 üzenetére

    A sorok között "volt", de igaz, kérdés nem volt több benne.. :)

    A fent linkelt két rapoo-t is csak azért raktam be, mert ezeket próbáltam, kiindulási alapnak megfelelőek. De mivel nem értek hozzá és az MM nem igazán egy "billentyűzet-bolt", így bőven lehet, hogy nem találkoztam olyan termékkel ott, ami "jobb" gépelési élményt nyújtana, de nem akadna el az ujjam, nem gépelek annyit félre, stb

    Szóval pótlom a kérdéseket: milyen olyan billentyűzet van, ami ennek a "notebook-like" érzetnek megfelel és vállalható is? Milyen "szakszó" alatt kell ezeket keresnem? Van esetleg olyan bolt, ahol ki is lehet próbálni ezeket?

    Felhasználás: irodai, rengeteg gépeléssel..
    Pénz: 20e körül megálltam volna, mert céges lesz, mindent nem tudok kimagyarázni..
    Fontos lenne, hogy vezetékes kapcsolat stabil legyen és az esetéleges elalvásokat ne úgy oldja meg, hogy kihagy x karaktert (rapoo-val kapcsolatban olvastam pár ilyen gondot).

    Elég sok notebook-ot használtam már, de ennyire jó billentyűzete, mint a ProBook 450-esnek van még nem volt, így alapvetően nem lenne elég, hogy olyan lapos és struktúrájú legyen, mint egy notebook-nak van..

  • totron

    addikt

    válasz [Prolixus] #69809 üzenetére

    basic angol mechanikust cserébe már gombokért tudsz csak eladni
    Mutathatnál pár ilyet.

    #69808) raycoon, ne a megismételhetetlent kergesd, hanem találj meg egy másik tutit. Nekem is vannak jó laptopklaviatúra-emlékeim, de azok ott, azokon és úgy voltak jók, kiemelve az egészből lehet, hogy már másképp venné ki magát az élmény. A Rapoo okostévékhez tök jó, de igazi billentyűzetek mezőnyében inkább amolyan kínai piacos király csak. Félmagas profilú billentyűzetek is vannak, tanítsd meg a kezeid, bele fogsz jönni. Ha nagyon nem menne vagy lusta vagy rá, akkor elég szép a választék laptop-like lapos billentyűzetekből is, ezeket neked kell megtapasztalnod. Ha van infóbolt a környéken, oda is ellátogatnék, illetve távoli felek szerződése esetén van 14 napod tesztelni. A Microsoft-vonalat is meg lehet próbálni.

    (#69777) dqdb, áh, értem, köszi. Mindig jól jön a háttérinfó. Sokat bámultam a C=16 szürke gomberdejét, az én olvasatomban egyből azt hozta: forma, ív, az 1 soros Enter, bocsánat: Return úgy tűnik nem sokak kedvence.

Új hozzászólás Aktív témák