Új hozzászólás Aktív témák

  • lacos001

    senior tag

    Adjon isten mindenkinek. Kérhetnék tuti tippeket? Összefoglalótól nem lettem okosabb. Pár év lemaradásban vagyok.

    1.Mekkora összeget szánsz rá? - Max.200€, de nem kell elérni ezt az összeget ha nem muszáj.
    2.Használt szóba jöhet? - Nem
    3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le? - Logitech K120, modernizáljunk...
    4.Mire használnád a billentyűzetet? - Meló, Game
    5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.) - Mi a jobb? Mechanikus?...A lényeg, hogy ne a nagyon kattogós, halk legyen.
    6.Van konkrét modell ami tetszik? - Nincs
    7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO (magyar, német, angol stb.), ANSI (amerikai), JIS (japán, koreai stb.) - Most is német kiosztás van, windows magyar nyelvre állítva. (Németországban élek)
    8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? (kell-e numpad, fn-sor, kurzorblokk, stb) - Pont akkorára, mint a K120.
    9.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.) - Ennyire nem ástam bele magamat. Vezetékes és csuklótámasz nélküli kell mindenképpen. Ha csicsás, akkor csicsás. Nincs ellenemre.

    Esetleg csak egyszerűen a "profik" (gamerek) cuccait lekopizva vásároljak?

    Köszöntem ;)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák