Új hozzászólás Aktív témák

  • L.

    tag

    válasz Dare2Live #55817 üzenetére

    Ez erősen egyéni preferencia kérdése, alapvető fajták, néhány példával illusztrálva:

    Hagyományos szivacs/szövet: ezt használják a legtöbben, pl cooler master [link] vagy glorious [link]
    Bőr: a ducky-nak van sajátmárkás :D [link] , asus rog [link] ezek is szivacstöltetűek/esetleg gél (ezt passzolom), tehát puhák
    Fa: glorious [link] , xtrfy (bambusz) [link] (ne gondold hogy ezek olcsóbbak csak mert fából van)
    Gél/műanyag: ezeket nemtudom, nemnéztem utána, nálam nem játszottak, ezek szoktak lenni a legolcsóbbak. pl: [link] , de ez pfujjj :DDD

    Ha elhatároztad melyik utána a billentyűzetednek megfelelő szélességűt válassz (fullsize/tkl/kisebbekből nemtudom van e).

    Előnyök hátrányok mindenütt vannak: a szövetborítású beissza a nedvességet, de tisztítani kell, a bőr nem az simán letörölhető de van akinek nem jön be, a fa meg még kemény is de örök darab (kopni persze ez is kopik), érzésre meg amelyik tetszik.

    Én rápróbáltam a glorious fa csuklótámaszra a puha után és nagyon bejött, így kicsit kampányolok mellette :D , ducky tkl-hez használom, pont olyan magas mint a billentyűzet.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák