Új hozzászólás Aktív témák

  • petike2014

    aktív tag

    Üdv mindenkinek!

    Megérkezett ma az Apex 800M-em.
    Pár szót írnék csak róla....

    A bill maga nagyon minőségi, bár műanyag. A gombok kialakítása,elhelyezése inkább egy nem mechanikus bill-re hasonlít. A leütések hangja és érzés minősége valami fenomenális, a gombok formája is azonnal ujjbegybe mászó. Nagyon gyorsan lehet vele gépelni, egy picit talán könnyű lenyomni amúgy a gombokat és érzésre sokkal rövidebb úton járnak mint a cherry vagy membrános billen. A leütési folyamat egésze viszont sem cherry-re sem membránosra nem hasonlít igazán. A központi ledes megvilágítás miatt nagyon erősek és teltebbek a színek mint eddig amikkel találkoztam.
    A nagy space nekem tetszik, nem nyomok félre és véletlenül sem vele. A szoftvere valami állat, ennyire moddolható bill-el még nem is találkoztam soha. Minden gomb külön programozható és a világítása is külön állítható. Olyan és annyi állítási lehetőség van (ami amúgy p. vakítás),hogy eszméletlen, kihasználhatatlan.

    Aki teheti próbálja ki, akinek meg lehetősége van megvenni, véletlenül se hagyja ki, nálam a nagyon ajánlott kategória.

    UI: Trust GXT280,Roccat ryos MK (cherry mx black) bill-eim vannak még, ezekhez hasonlítottam.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák