Új hozzászólás Aktív témák

  • zsiz

    őstag

    válasz fogtunder #21040 üzenetére

    persze biztos azok között is vannak jobbak. én a nagy többségre gondoltam, ami viszonylag elérhető, meg amikkel találkoztam már, hát azok között nem volt olyan amin szerettem gépelni. laptopon mindig sokat tévesztek. igaz asztalinál is ha nem a megszokott billentyűzetem van akkor sokkal rosszabb írni.

    egyébként szerintem az is nonszensz hogy 80-100 ezreket adjunk ki egy billentyűzetre. értem én hogy valakinek ez kell, meg ettől lesz menő és nyugszik meg a lelke, és elhiszem, hogy az minőségibb is, na de akkor is..
    van akinek ez kell, van akinek meg magyar kiosztás.

    de ha már így.. ajánlanátok nekem is néhány billentyűzetet? ami nem magyar

    - ár max. 10k
    - vezetékes legyen
    - valamennyire azért legyen dizájnos, nem kell túl csicsás, vagy olyan amire már re se lehet ismerni.. de azért ne csak egy odahányt téglatest legyen.. világítás nem fontos, de az se baj ha van benne. nem kell "gamer" meg egyéb ami attól gamer mert piros a WASD.. multimédiás gombok se kellenek, a mostanin van de sose használom.
    - magyar kiosztású legyen
    - főleg gépelésre (chat, néhány e-mail) használnám, néha egy kis játék. (wolfenstein, gta...)
    - legyen numpad is

    magyar kiosztásúból már megvan a két kiszemelt (A4Tech Bloody B120 vs CANYON CNS-SKB7-HU, de inkább utóbbi)

    Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

Új hozzászólás Aktív témák