Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dany007

    veterán

    válasz Kornel #87623 üzenetére

    +others

    Akkor jó, mert pest felé 150-160-nál már 4 ezret pörög. Igaz az azért nincs meg 100km-en folyamatosan.
    De most hogy így mondjátok, 1-1 ilyen után tényleg mintha fürgébb lenne kicsit.
    Csak aztán visszajövö a városba és mintha visszalustulna... :)

    Egyébként nem a szó szerinti értelembe vett kímélésről van szó, mert aztán néha néha megszoktam küdni neki picit, akár városban is. De teszem azt nem fogok minden kanyarból csikorgó kerekekkel kijönni. Igaz volt már olyan is, mert az eddigi "autóimhoz" képest úgy érzem elég könnyen elpörögnek a kerekek. Persze lehet azért, mert a kuplung eléggé bent fog és ezt valamiért nem tudom megszokni.
    Szóval csak annyira kímélés, hogy 2000 fölött, 2,5-nél már szinte mindig váltok. De persze helyzet függvénye. Néha szoktam harmadikban 4-5 ezerig huzatni 80-100km/h ig... Főleg ha felb...ák az agyamat.

    Más.
    Rendőr vajon feltud jelenteni mert telefonáltam menet közben? Ma délután esett meg... Céges autóval mentem, céges ügyben telefonáltam... és annyira tele van az agyam a melóval, meg szétidegelnek az ügyfelek, hogy észre se vettem, amint az út szélén igazoltatnak valakit. Volt vagy 2-3 rendőrautó... kitelepülve. Én meg balkézben telefon :D pofázok mint az állat és bambulok a rendőrre! :D Még lassítottam is, mert mondom rendőrök hoppá... De az már nem jutott el a tudatomig, hogy épp beszélek mobilon mindeközben.
    De ahogy láttam ketten az épp igazoltatottal voltak elfoglalva és csak a harmadikkal "néztünk farkasszemet".
    Általában azért erre figyelni szoktam, de manapság a meló eléggé kikészít...
    Szóval lehetséges az, hogy ő ott utána lefigyelte a rendszámot és feljelent mert ő látott telefonálni?

Új hozzászólás Aktív témák