Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz bitpork #83670 üzenetére

    OK, és? Az lenne a rendőr dolga, hogy kézenfogja a tulajt és elinduljon vele bejárni a szóban forgó és a szomszédos két kerület összes parkolóját? Nem hiszem.

    Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy a rendőrségnek semmi dolga nincs egy autólopással, én is szeretném, hogy sokat, minél többet felderítsenek, és proaktívan kezeljék ezt a kérdést, de ennek a hőbörgésnek semmi értelme, ami itt megy. Levezetni a feszkót, mer' múltkor is bemértek a szemetek mert nem tudják hogy nekem szabad 73-al menni az 50-es táblánál erre jó. Semmi másra.

    @kornelka: ilyen még Luxembourgban sincs, pedig ott a város is elég kicsi hozzá, meg pénz is annyi van mint a pelyva. Ez utópia, soha nem lesz ilyen. Ha meg a járőrkocsikba raknak ilyet, az értelemszerűen egyben trafi is lesz, és értelemszerűen használni is fogják, akkor meg azon fog elindulni a fékezetlen habzású nyáladzás, hogy rendőrállam anyádanyádanyád.

    Tetszenek talán először az unatkozó álliberális szarkavaró jogvédőkhöz először fordulni, hogy miért is érték el, hogy lehetetlen legyen bekamerázni egy parkolót és miért is nincs lehetőség akár lakóközösségi finanszírozású térfigyelő rendszerrel ellátni az egész kiszabott várost. Ha nekem úri kedvem úgy tartaná, és ráállítanék egy kamerát az autóra, nem a rendőrség miatt, hanem ezek miatt a szarkavaró majmok miatt tolnák fel a kamerámat rektálisan egy héten belül, aztán törölhetem szemem-szám.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák