Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DeFranco

    nagyúr

    válasz runner 125 #71353 üzenetére

    Gumira nagyon jó, a szlikon helyett használom, az erősen véleményes, hogy árt-e a gumiknak vagy használ, a glicerin egyértelmű.

    Van otthon rendes tiszta glicerin (már csak receptre adnak a gyógszertárban sajnos) és azt kenem rá a letisztított gumifelületre (ajtógumik, gumiszőnyeg, stb. kerékre és pedálra NEM), és nagyon szépen felújítja, olyan, mint az új.

    Az ajándékba kapott használt gumiszőnyegekkel (rendes gyári ford szőnyegek, csak koszosak voltak) csodát tett, még a szaga is új lett, arról nem is beszélve, hogy az állagán mennyit javított.

    Az Autoglymmel én úgy vagyok, hogy a kibicnek semmi sem drága, olyan ez, mint a svájci órás meg a dellfanatik (milyen monitort vegyek) topic, biztos az a legjobb, meg a legkirályabb, meg előre köszön az X5-ös bömbis, ha azzal kened a csónakot, de ezeket a top ultra mega hiper cuccokat én mindig feltétellel kezelem. Nekem a sonax ápoló nagyon bevált, kiválóan felújítja a műanyag felületeket, jó az illata, taszítja a port bizonyos mértékben, és tényleg újjá varázsolja a műanyagokat. Ugyanezért, vagy 10%-kal jobb eredményért nem adok háromszor annyi pénzt. Most biztos el lesz mondva, hogy szaropel szardízel szarolasz szarsonax csak az Autoglym kvarcórával, de várom a kedves rajongókat termékbemutatózni Zuglóba...

    Amúgy ne legyen félreértés, semmi bajom a márkával, biztos az a legkiválóbb, és lehet, hogy kritikus dolgokra én is azt fogok választani majd, de ezt a feltétel nélküli rajongást távolságtartással kezelem.

Új hozzászólás Aktív témák